Hasenhuttl: To była katastrofa

sports news

Southampton FC przegrał z Leicester City aż 0:9 w piątkowym meczu Premier League. To najwyższa porażka w historii „Świętych” we wszystkich rozgrywkach.

– To był jeden z najcięższych wieczorów. Nasz występ to była katastrofa. Muszę przeprosić i wziąć z to 100 procent odpowiedzialności. Nigdy nie widziałem, aby drużyna tak reagowała, nie było jakiejkolwiek walki – powiedział Ralph Hasenhuttl, cytowany przez „BBC”.

– Oglądanie tego było okropnością. Każdy kto został, aby to oglądać, to jest prawdziwym kibicem tego klubu. Leicester było od nas lepsze w każdym aspekcie gry. Nie chcę oglądać, aby moja drużyna tak grała. Musimy podnieść głowy i to jest moje zadanie w najbliższych kilku dniach – dodał.

– Powiedziałem, że musimy grać do ostatniej minuty, ale rozumiem, dlaczego kibice wyszli. Każdy musi zrobić wszystko, aby wyjść z tej sytuacji. Nie widziałem jeszcze sytuacji, w której otrzymaliśmy czerwoną kartkę, ale to nie ma teraz żadnego znaczenia – stwierdził.

Southampton FC zajmuje 18. miejsce w tabeli ze zdobytymi ośmioma punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Manchesterem City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.