Henry: Musimy poprawić grę w obronie i dalej pracować

sports news

Walczące o utrzymanie w Ligue 1 AS Monaco przegrało u siebie z RC Strasbourg 1:5. Trener drużyny z Księstwa Thierry Henry przyznał, że jego zespół musi przede wszystkim poprawić grę w defensywie.

AS Monaco w drugiej części sezonu miał zacząć regularnie punktować i jak najszybciej wydostać się ze strefy spadkowej. Tymczasem zespół ze Stade Louis II ma problemy ze zdobywaniem punktów, a najgorzej wygląda gra w obronie, gdzie pewne miejsce w składzie ma Kamil Glik.

– Odkąd tutaj przybyłem powtarzam, że walczymy o utrzymanie. Aby zrealizować ten cel koniecznie musimy poprawić naszą postawę w defensywie i dalej ciężko pracować – powiedział Thierry Henry, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Przeciwko Strasbourgowi graliśmy dobrze przez 10 minut, powinniśmy wtedy strzelić gola. Tymczasem dostaliśmy czerwoną kartkę i grało nam się trudniej – dodał trener AS Monaco.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.