Hiszpania: Reklamy bukmacherów tylko w nocy?

sports news

Hiszpania zamierza znacznie ograniczyć liczbę reklam firm bukmacherskich w telewizji i radio. Według projektu nowej ustawy, reklamy będą mogły być emitowane jedynie między 1:00 a 5:00 nad ranem.

Na początku tygodnia odbyło się spotkanie Ministra Spraw Konsumenckich Alberto Garzona z przedstawicielami branży bukmacherskiej. Rządowa propozycja ograniczenia reklam tylko do godzin nocnych już budzi wiele emocji.

Mikel Lopez szef firmy JDigital oświadczył po spotkaniu, że takie regulacje mogą źle wpłynąć na rynek zakładów bukmacherskich oraz na samych grających. Jego zdaniem brak reklam w normalnym czasie antenowym może doprowadzić o odpływu grających do nielegalnych operatorów.

Dodatkowo w kwietniu tego roku Hiszpania wzorem Wielkiej Brytanii ma zakazać dokonywania depozytów kartą kredytową.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===
Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.