Horst Heldt nie jest już dyrektorem sportowym Hannoweru 96

sports news

Hannower 96 poinformował na oficjalnej stronie internetowej, że Horst Heldt został zwolniony z funkcji dyrektora sportowego niemieckiego klubu.

W komunikacie podkreślano, że celem na ten sezon było stworzenie zespołu, który będzie stanie zapewnić sobie utrzymanie w Bundeslidze. Tymczasem Hannower 96 zamyka stawkę, a do pozycji barażowej traci siedem punktów.

Posadą za słabe wyniki zapłacił Horst Heldt, który pełnił funkcję dyrektora sportowego. Był odpowiedzialny za transfery, które nie poprawiły jakości gry zespołu.

Nazwisko nowego dyrektora sportowego ma zostać opublikowane w najbliższym czasie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.