Houston Astros – Seattle Mariners – Typy na dziś

Typy na dziś

Typy do Singla na niedzielę 8. dzień września wybraliśmy z najlepszej, bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Houston Astros pokonają Seattle Mariners różnicą przynajmniej trzech runów. Jest to czwarty mecz serii, a pozostanie trzy wygrali gracze z Teksasu.

Dziś miotaczem w zespole gospodarzy będzie Gerrit Cole, czyli najlepszy zawodnik na tej pozycji w lidze. Jego bilans 15-5 oraz współczynnik ERA (earned run average) 2.81 robią wrażenie. Kiedy Cole narzucał piłki w ostatnim meczu przeciwko Mariners, Astros wygrali 6:1.

Dziś spodziewamy się podobnego wyniku, bo nie sądzimy, aby pałkarze z Seattle byli w stanie zdobyć zbyt wiele wybić przeciwko Cole’owi. O ofensywę Houston nie ma co się martwić, bo należy do najlepszych w lidze.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

W związku z tym stawiamy, że Houston Astros pokonają Seattle Mariners i pokryją handicap -2.5 runa.

Houston Astros – Seattle Mariners, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.78.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Singiel na dziś: AC Milan – Torino http://bit.ly/2V11Swz #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Load More…