Typy na dziś: Dubel na niedzielę 8.09. z kursem 2.18

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na niedzielę 8. dzień września wybraliśmy z eliminacji do Euro 2020. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy dziś dwa wysokie i takie samy overy. Liczymy na przynajmniej pięć bramek w starciu Hiszpanii z Wyspami Owczymi oraz tyle samo trafień w pojedynku Szwajcarii z Gibraltarem.

W obu meczach gospodarze są wyraźnymi faworytami, bo głównie grają przeciwko amatorom. Dlatego mamy nadzieję, że Hiszpanie i Szwajcarzy nie zlekceważą rywali i zrobią sobie porządny trening strzelecki.

Z drugiej strony pięć bramek to nie jest jakaś ogromna, nieosiągalna liczba, więc przy tak dużej dysproporcji talentu powinniśmy zobaczyć pokrytą linię 4.5 gola.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.18.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama