Huckenbeck zamienił Grudziądz na Łódź

sports news

Kai Huckenbeck wzmocnił Orzeł Łódź – poinformował klub z centralnej Polski na swojej oficjalnej stronie.

25-letni reprezentant Niemiec, dotychczas związany z MrGarden GKM Grudziądz, został zaprezentowany na gali w Atlas Arenie i dołączył do formacji seniorów drużyny zaplecza z PGE Ekstraligi.

W jej kadrze jesienią pojawiło się aż czterech nowych Polaków. Pierwszym z nich jest Tobiasz Musielak, który miniony sezon spędził w barwach ekstraligowego forBET Włókniarza Częstochowa. W Łodzi będą również startować Rafał Okoniewski, Daniel Jeleniewski i Marcin Jędrzejewski.

Na pozostanie w klubie zdecydowali się Duńczyk Hans Andersen, Australijczyk Rohan Tungate i Łotysz Maksim Bogdanow. W Orle będzie znowu startować także Australijczyk Rory Schlein. Do kadry dołączył również 15-letni Niemiec Ben Ernst.

Nową twarzą wśród juniorów będzie Piotr Pióro. W Łodzi został również Eryk Borczuch. Najmłodszą formację uzupełniają wypożyczeni Kamil Kiełbasa i Dawid Wawrzyniak.

(za orzel.lodz.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.