Hudson-Odoi przedłuży kontrakt z Chelsea FC?

sports news

W najbliższych dniach władze Chelsea FC chcą zaoferować podpisanie nowego kontraktu Callumowi Hudsonowi-Odoi – informuje dziennik „Daily Telegraph”.

Napastnik w miniony poniedziałek w meczu przeciwko Burnley FC doznał poważnej kontuzji ścięgna Achillesa i w tym sezonie nie pojawi się już na boisku. Mimo nieobecności do końca rozgrywek, władze „The Blues” chcą zaoferować mu podpisanie nowej umowy.

Na jej mocy piłkarz nie tylko na dłużej miałby pozostać na Stamford Bridge. Będzie mógł również liczyć na wzrost zarobków do 100 tysięcy funtów tygodniowo.

Hudson-Odoi jest wychowankiem Chelsea FC, a w pierwszej drużynie zadebiutował w 2017 roku. Jest również reprezentantem Anglii U-19. Jego obecny kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.