Hudson-Odoi zostanie w Chelsea FC?

sports news

Według informacji dziennika „London Evening Standard”, Chelsea FC chce zatrzymać Calluma Hudsona-Odoi i zaproponować mu podwyżkę.

Obecny kontrakt napastnika z londyńskim klubem obowiązuje do końca czerwca 2020 roku, ale na razie piłkarz nie podjął żadnych rozmów na temat jego przedłużenia. Aby namówić go na złożenie podpisu pod nową umową, włodarze „The Blues” chcą zaoferować mu podwyżkę zarobków do 100 tysięcy funtów tygodniowo.

Hudson-Odoi jest wychowankiem Chelsea FC, a w pierwszej drużynie zadebiutował w 2017 roku. Jest również reprezentantem Anglii U-19.

W trwających rozgrywkach zawodnik na boiskach Premier League spędził 119 minut. Więcej zagrał za to w Lidze Europy, gdzie dotąd suma jego występów wynosi 414 minut, podczas których strzelił cztery gole i zanotował dwie asysty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.