Huetter: Ważne, abyśmy cieszyli się tym półfinałem

sports news

Eintracht Frankfurt zagra w czwartek u siebie z Chelsea Londyn w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Europy. Adi Huetter, trener niemieckiej drużyny, powiedział, że „The Blues” to dla nich najsilniejszy rywal w tym sezonie.

– Przeszliśmy długą i ciężką drogę, aby dotrzeć do półfinału. Kibice ogromnie nas wspierali. Wiemy, jakie znaczenie ma ten mecz dla klubu i kibiców. Dlatego tak bardzo się cieszymy na te spotkanie – powiedział Huetter, cytowany przez „UEFA.com”.

– Chelsea to najmocniejszy rywal, z jakim do tej pory się zmierzyliśmy. Mają niesamowicie silny zespół z wielkim doświadczeniem. Wszyscy musimy zagrać bardzo dobrze – podkreślił.

– Ważne, abyśmy cieszyli się tym meczem. Gramy w półfinale, przeciwko tak wielkiemu rywalowi. To jest coś wyjątkowego – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.