Iago Aspas: Przede mną długa droga do reprezentacji

Napastnik Celty Vigo, Iago Aspas przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że ma świadomość, iż nie zasługuje jeszcze na powołanie do kadry narodowej Hiszpanii.

W obecnym sezonie Primera Division 28-latek zdobył cztery gole w siedmiu spotkaniach. Były gracz Liverpoolu uważa jednak, że wciąż nie osiągnął optymalnej formy i czeka go jeszcze długa droga, aby dostać powołanie od Vicente del Bosque.

– Na chwilę obecną jestem daleki od występów w kadrze. W poprzednich dwóch latach brakowało mi ciągłości w grze, a jest ona niezbędna dla każdego piłkarza – powiedział Iago Aspas, cytowany przez dziennik “AS”.

– Mam nadzieję, że zespół nadal będzie sobie dobrze radził. Jeśli wciąż będę zdobywał gole, wszystko stanie się dużo łatwiejsze – dodał.

– Cieszę się, że Nolito jest w doskonałej formie. W meczu z Ukrainą pokazał się z niezwykle dobrej strony, przeciwko Luksemburgowi również miał swoje momenty. Klub i reprezentacja powinny to wykorzystać – podsumował.

Po znakomitym rozpoczęciu sezonu, Celta zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli i traci tylko jeden punkt do liderującego Villarreal. W czwartej kolejce zawodnicy Eduardo Berizzo pokonali Sevillę 2:1, a trzy dni później wygrali 4:1 z FC Barceloną.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…