Victor Casadesus: Jedziemy do Madrytu po dobry wynik

Napastnik Levante UD, Victor Casadesus przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż nadchodzące spotkanie z Realem Madryt będzie jednym z najtrudniejszych wyzwań, jakie czekają jego drużynę w obecnym sezonie.

Oba zespoły zmierzą się ze sobą w najbliższą sobotę (godz. 16:00 czasu polskiego). Mecz ósmej kolejki Primera Division odbędzie się na Santiago Bernabeu.

– Real jest lepszą drużyną. Ma on w swoich szeregach najwybitniejszych piłkarzy na świecie. Musimy z nim walczyć każdą dostępną nam bronią – powiedział 30-letni Hiszpan, cytowany przez dziennik „AS”.

– Mamy nadzieję, że rywale nie wykorzystają okazji, choć na swoim stadionie zawsze stwarzają sobie wiele szans. Musimy pamiętać o naszym dobrym wyniku z poprzedniego spotkania i pojechać do Madrytu z pozytywnym nastawieniem – dodał.

– Razem z Barceloną są najtrudniejszymi przeciwnikami w lidze. Choć obecnie mają wielu kontuzjowanych zawodników, końcowe zwycięstwo na pewno nie będzie łatwe do osiągnięcia. Santiago Bernabeu to trudny teren, być może najtrudniejszy, jednak wyjdziemy na boisko z entuzjazmem – podsumował.

Podopieczni Lucasa Alcaraza wygrali do tej pory tylko jedno ligowe spotkanie. Mają w swoim dorobku sześć punktów i zajmują 18. miejsce w tabeli Primera Division.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy