Ibrahim Cisse zamienił OGC Nice na FC Famalicao

sports news

Ibrahim Cisse został nowym zawodnikiem FC Famalicao – poinformował portgualski klub. Obrońca został wypożyczony z OGC Nice.

W umowie nie zawarto opcji wykupu 20-latka. Zawodnik z Wybrzeża Kości Słoniowej w FC Famalicao ma otrzymywać więcej szans na grę.

W tym sezonie w barwach OGC Nice zanotował dwa występy w Ligue 1. Na murawie spędził łącznie 49 minut.

FC Famalicao jest beniaminkiem portugalskiej ekstraklasy i radzi sobie znakomicie. Po 15 kolejkach zajmuje trzecie miejsce.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.