Ibrahimovic: Sam nie wiem, czego chcę

sports news

– Zobaczmy, sam jeszcze nie wiem, czego tak naprawdę chcę. Codziennie dzieje się coś nowego – powiedział Zlatan Ibrahimovic, zapytany o swoją przyszłość w Milanie przez dziennikarzy „Svenska Dagbladet”.

– Włochy są moim drugim domem i gra na wypełnionym San Siro była dla mnie ponownie czymś magicznym. Tęskniłem za tą niesamowitą pasją włoskich kibiców – dodał Szwed, którego kontrakt z AC Milan wygasa w czerwcu tego roku.

Ibrahimovic tuż przed zamknięciem granic w Italii udał się do Sztokholmu, gdzie spędza czas ze swoją rodziną.

– Kto mógł przewidzieć pandemię koronawirusa? To smutne, że wszystkie rozgrywki zostały zawieszone, ale trudno, musimy trzymać się zasad i być cierpliwi. Zdrowie jest najważniejsze – dodał napastnik Milanu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.