Idrissa Gueye poprosił Everton FC o zezwolenie na transfer do PSG

sports news

Paris Saint-Germain złożył ofertę za Idrissa Gueye. Everton FC nie chce sprzedać swojego pomocnika, ale zawodnik zwrócił się do działaczy „The Toffees” o zgodę na transfer – donosi „Sky Sports”.

Klub z Parc des Princes złożył za niego ofertę w wysokości 25 milionów euro. Na Goodison Park zamierzają jednak odrzucić tę propozycję.

„Sky Sports” informuje, że na transfer naciska sam zawodnik. Gueye zwrócił się pisemnie do działaczy klubu z prośbą o pozwolenie na ten transfer. Spekuluje się, że PSG jeszcze przed zamknięciem styczniowego okienka transferowego złoży za niego kolejną i lepszą ofertę.

Reprezentant Senegalu w obecnym sezonie wystąpił w 20 meczach Premier League. Jego kontrakt z „The Toffees” obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.