Igor Tudor zwolniony z Udinese Calcio

sports news

Igor Tudor nie jest już trenerem Udinese Calcio. Klub poinformował o zwolnieniu szkoleniowca w piątkowym oficjalnym komunikacie.

„Udinese Calcio informuje, że zwolniło Igora Tudora z pełnienia obowiązków trenera pierwszej drużyny, razem z jego asystentem Juricą Vućko” – czytamy w oświadczeniu.

„Klub chce podziękować Tudorowi i Vućko za wykonaną przez nich pracę. Drużynę tymczasowo będzie prowadził Luca Gotti, który poprowadzi piątkowy trening zaplanowany na godzinę 15”.

Ekipa „Zebrette” zajmuje 14. miejsce w tabeli Serie A ze zdobytymi 10 punktami w 10 meczach. W najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Genoa CFC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.