Iker Casillas trafił do szpitala z podejrzeniem zawału serca

sports news

Dziennik „Marca” poinformował, że Iker Casillas trafił do szpitala z podejrzeniem zawału serca. Życie zawodnika nie jest zagrożone.

Hiszpan poczuł się źle po treningu. Od razu został przewieziony do szpitala, gdzie wstępnie zdiagnozowano zawał mięśnia sercowego. Bramkarzowi nie grozi już żadne niebezpieczeństwo.

Casillas ma 38 lat, obecnie jest graczem FC Porto, gdzie trafił w 2015 roku. W portugalskim zespole ma spędzić jeszcze kolejny sezon.

W tym sezonie bramkarz rozegrał 42 spotkania.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.