Insigne: To dla mnie źródło dumy i odpowiedzialności

sports news

Lorenzo Insigne w czwartkowym meczu 1/16 finału Ligi Europy przeciwko FC Zurych wystąpi z opaską kapitana SSC Napoli.

Reprezentant Włoch przejmie obowiązek od Słowaka Marka Hamsika, który zdecydował się na wyjazd do Chin.

– To dla mnie źródło dumy i odpowiedzialności. Takie cechy mam jednak we krwi ponieważ urodziłem się i wychowałem w Neapolu – wyznał Insigne dla „Corriere dello Sport”.

– Pragnę wygrywać z tym klubem trofea i tytuły. Wypadliśmy z Ligi Mistrzów, ale jesteśmy w Lidze Europy, do której również ciężko się dostać. Rozczarowanie zostawiliśmy już za sobą i teraz damy z siebie wszystko w tych rozgrywkach – zapewnia klubowy kolega Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego.

Insigne zapowiada również walkę do końca z Juventusem o mistrzostwo Włoch. – Konkurowanie z nimi nie jest niemożliwe. Nie poddamy się – podsumował atakujący „Błękitnych”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.