Inter pozyskał utalentowanego 15-latka

sports news

Inter Mediolan uzgodnił warunki kontraktu z 15-letnim Bułgarem Nikolą Ilievem – poinformował agent piłkarza.

Iliev grał do tej pory w Botewie Płowdiw i interesowały się nim również inne, bułgarskie kluby.

– Mieliśmy również ofertę z Ajaksu, ale uznaliśmy, że Inter to odpowiedni klub dla niego – powiedział Kaloyan Iwanow, menedżer piłkarza.

– Mieliśmy umówione w Bułgarii spotkanie z dyrektorem sportowym Interu, ale z powodu pandemii wizytę odwołano. Rozstajemy się z Botewem w normalnych warunkach i będzie z tego żadnego problemu. Mogę zdradzić, że Nikola miał jeszcze oferty z Levskiego Sofia, CSKA oraz Łudogorca. Jednak podjęliśmy decyzję, że najlepiej będzie się rozwijał za granicą – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.