Inter rozmawia z Vidalem

sports news

Inter Mediolan jest poważnie zainteresowany sprowadzeniem do siebie pomocnika Barcelony, Arturo Vidala.

Kataloński Sport twierdzi, że Inter jest w stanie zaoferować Vidalowi trzyletni kontrakt. Kością niezgody pozostaje jednak kwota, za jaką Chilijczyk miałby trafić do Włoch.

Inter nie chce w transakcje włączać Lautaro Martineza, którego klauzula wykupu wynosi 111 milionów euro. Barcelona za Vidala, mimo jego zaawansowanego wieku i krótkiego czasu obowiązywania kontraktu, oczekuje 20 milionów europejskiej waluty.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.