Inzaghi: Rozegraliśmy świetny mecz

sports news

Lazio Rzym zdobyło Puchar Włoch wygrywając w finale z Atalantą Bergamo 2:0. Simone Inzaghi, trener „Biancocelestich”, powiedział, że jego podopieczni rozegrali świetny mecz.


– To był cudowny wieczór przed naszymi wspaniałymi kibicami. Rozegraliśmy świetny mecz, ale gratulacje należą się także Atalancie, która walczyła i była bardzo trudnym rywalem, tak samo jak w lidze – powiedział Inzaghi w rozmowie z „Rai Sport”.

– Tym razem jednak te małe kluczowe wydarzenia potoczyły się dla nas dobrze – dodał.

– Powiedziałem zawodnikom, że ci, którzy wchodzą z ławki są czasem trochę ważniejsi od tych, co są w wyjściowej „11”. Jestem zadowolony. Mieliśmy cudowną serię w Pucharze Włoch – podsumował.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB