Iordanescu: Oczekuję pełnego zaangażowania i koncentracji

Selekcjoner reprezentacji Rumunii Anghel Iordanescu przestrzega swoich podopiecznych przed lekceważeniem drużyny Finlandii w czwartkowym spotkaniu eliminacji Euro 2016.

„Suomi” w przypadku wyjazdowej wygranej w najbliższym meczu mogą nawet, niepokonanej dotąd w zmaganiach grupy F ekipie z Bałkanów, odebrać awans na przyszłoroczny turniej we Francji.

– Zagramy przeciwko drużynie, która wciąż wierzy w możliwość kwalifikacji – ostrzega Iordanescu, cytowany przez oficjalną stronę UEFA.

– Od moich zawodników oczekuję pełnego zaangażowania i koncentracji. Jestem pewien, że nasi fani stworzą niezwykłą atmosferę i mam nadzieję, że nasi zawodnicy dostosują się do tego poziomu – kontynuował selekcjoner Rumunii.

– Pragnę tylko, aby moi zawodnicy dali radość i szczęście wszystkim rodakom. Proszę naszych fanów, aby cały czas nie stracili w nas wiary i wspierali bez względu na to, jak mecz będzie się układał – dodał Anghel Iordanescu.

Podcast #kasujemy

Reklama

🎙 Podcast #kasujemy S01.E12. w Apple Podcasts 🎙
https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478?l=pl#episodeGuid=421f1499-0779-4c5c-b8e0-f2ca0278cc72

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 17.01. https://youtu.be/2gMFJiSFAic
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Typy na piątek 17.01. https://anchor.fm/tylkopilka/episodes/Typy-na-pitek-17-01-ea82qn #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Load More…