Celtic obserwuje Jamesa Wilsona

Przedstawiciele szkockiego Celtiku coraz dokładniej przyglądają się młodemu napastnikowi Manchesteru United, Jamesowi Wilsonowi – informuje “Scotsman”.

Według najnowszych informacji docierających do nas z Wysp Brytyjskich The Bhoys pozyskać na zasadzie wypożyczenia 19-letniego Anglika chcieliby już na początku zimowego okienka transferowego.

Ekipa z czerwonej części Manchesteru nie ukrywa, iż wiąże z młodzieżowym reprezentantem Synów Albionu, który w zeszłym miesiącu podpisał nowy, czteroletni kontrakt z Man Utd, spore nadzieje.

Zaznaczając jednocześnie, iż bardzo poważnie rozważa wypożyczenie go do klubu, w którym mógłby liczyć na regularne występy. Takie postawienie sprawy przez zespół z Old Trafford od razu przyciągnęło wielu zainteresowanych. Oprócz Celtiku chęć pozyskania zawodnika wyrażają również drużyny ze Sky-Bet Championship.

Wychowanek Czerwonych Diabłów jak do tej pory w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii rozegrał 15 meczów. Strzelił w nich trzy bramki.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…