Celtic obserwuje Jamesa Wilsona

Przedstawiciele szkockiego Celtiku coraz dokładniej przyglądają się młodemu napastnikowi Manchesteru United, Jamesowi Wilsonowi – informuje „Scotsman”.

Według najnowszych informacji docierających do nas z Wysp Brytyjskich The Bhoys pozyskać na zasadzie wypożyczenia 19-letniego Anglika chcieliby już na początku zimowego okienka transferowego.

Ekipa z czerwonej części Manchesteru nie ukrywa, iż wiąże z młodzieżowym reprezentantem Synów Albionu, który w zeszłym miesiącu podpisał nowy, czteroletni kontrakt z Man Utd, spore nadzieje.

Zaznaczając jednocześnie, iż bardzo poważnie rozważa wypożyczenie go do klubu, w którym mógłby liczyć na regularne występy. Takie postawienie sprawy przez zespół z Old Trafford od razu przyciągnęło wielu zainteresowanych. Oprócz Celtiku chęć pozyskania zawodnika wyrażają również drużyny ze Sky-Bet Championship.

Wychowanek Czerwonych Diabłów jak do tej pory w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii rozegrał 15 meczów. Strzelił w nich trzy bramki.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-sobote-30/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sheffield United – Chelsea – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sheffield-united-chelsea-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama