Isaiah Thomas nie wyklucza powrotu do Boston Celtics

sports news

Isaiah Thomas może wrócić do Boston Celtics. Rozgrywający nie wyklucza, że trafi do drużyny z Massachusetts jako wolny agent.

Thomas nie rozstał się z Celtami w najlepszej atmosferze. W sierpniu 2017 roku został oddany do Cleveland Cavaliers w ramach wymiany za Kyrie Irvinga. Koszykarz był bardzo rozczarowany decyzją Danny’ego Ainge’a, generalnego menedżera Celtów.

Mimo tego, zawodnik, który obecnie gra w Denver Nuggets, nie wyklucza swojego powrotu do Bostonu. – Nigdy nie wiadomo – powiedział Thomas, cytowany przez „Boston Globe”.

– Nie da się przewidzieć przyszłości. Jestem otwarty na wszystko. Teraz gram w Denver Nuggets, ale na koniec sezonu będę wolnym agentem. Wtedy nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Kto wie? – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.