Ivanauskas: Musimy szukać punktów w innych meczach

sports news

Valdas Ivanauskas, trener Zagłębia Sosnowiec po przegranym meczu z Lechią Gdańsk (0:1) przyznał, że jego podopieczni zagrali z zaangażowaniem i nie może mieć do nich pretensji.

– Nie mam do swoich zawodników pretensji, spróbowaliśmy różnych sposobów, by wygrać. Było w naszej grze dużo zaangażowania i walki. Punktów, których nie zdobyliśmy z Lechią, musimy poszukać w innych spotkaniach – powiedział Valdas Ivanauskas na pomeczowej konferencji prasowej.

Litwin przyznał, że zbliżająca się przerwa na mecze reprezentacji będzie dla beniaminka LOTTO Ekstraklasy ważnym czasem.

– Nadal wierzymy, że damy radę i utrzymamy się w lidze. Prezerwa na mecze reprezentacji powinna nam pomóc, szczególnie ważny będzie odpoczynek mentalny, bo ostatnio nie był to dla nas łatwy czas – wytłumaczył Ivanauskas.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.