Iversen: Jestem gotowy do walki o mistrzostwo

sports news

Niels Kristian Iversen odlicza z niecierpliwością dni i godziny do rozpoczęcia walki o prymat w rozgrywkach SGB Premiership.

Ipswitch Witches, których barw broni reprezentant Danii, po wyeliminowaniu w półfinale broniących tytułu Poole Pirates (54:36 i 40:50 – przyp. red.), zmierzą się o złoto ze zwycięzcą dwumeczu Wolverhampton Wolves – Swindon Robins. Pierwszy mecz finałowy odbędzie się 10 października, a rewanż cztery dni później.

– Jestem szczęśliwy, że mogę pomóc zespołowi. Jesteśmy w finałach i możemy je wygrać – wyznał Iversen w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Zdobyłem tytuł z Peterborough Panthers w 2006 roku. Byłoby miło znów wygrać. Nie byłem cały rok w zespole, lecz jestem od pięciu spotkań z nimi i mamy jeszcze dwa mecze przed sobą. W zeszłym roku opuściłem finał z powodu kontuzji. W tym jestem zdrowy i gotowy do walki o mistrzostwo – podkreślił Skandynaw.

– Prowadziliśmy i przegraliśmy pięć biegów podwójnie w końcówce zawodów w Poole. To było rozczarowanie. Zdołaliśmy jednak odrobić straty i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tor był trochę trudny, bo mocno padało. W Poole z powodu pogody też nie było łatwo. W obu przypadkach warunki były jednak równe dla wszystkich – podsumował Niels Kristian Iversen.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Barcelona – Vallecano https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-barcelona-vallecano/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Monaco – Rennes https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-monaco-rennes/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Heerenveen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-heerenveen-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…