Iversen: Nie podjąłem jeszcze żadnych decyzji

sports news

Niels Kristian Iversen jest otwarty na powrót do brytyjskiej SGB Premiership w 2020 roku – informuje oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Duńczyk pod koniec minionego sezonu bronił barw Ipswich Witches, z którymi dotarł do finału rozgrywek. „Wiedźmy” walkę o tytuł przegrały z drużyną Swindon Robins.

– Wciąż jest opcja. Nie podjąłem jeszcze żadnych decyzji. Wszystko jest otwarte. Bardzo lubię ścigać się w Anglii. Muszę tylko dostosować kalendarz, aby wszystko zagrało i zobaczymy co z tego wyniknie – podkreślił Iversen.

– Odjechałem siedem spotkań, jednak ścigałem się tylko przeciwko Swindon Robins i Poole Pirates. To było trochę dziwne, lecz podobało mi się – zapewnia zapewnia Duńczyk.

– Swindon Robins udowodnili aż za bardzo swoją siłę. Nie ma wątpliwości, że byli lepsi, więc uznanie dla nich. Nie mogliśmy zrobić więcej. Jestem rozczarowany swoim występem. Nie byłem na tym torze po zmianach i ciężko mi było się dopasować – tłumaczył swoją słabszą dyspozycję na Abbey Stadium uczestnik cyklu Grand Prix.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.