Jagiellonia zaplanowała cztery sparingi na obozie w Turcji

sports news

Jagiellonia Białystok przedstawiła na swojej oficjalnej stronie wstępny plan przygotowań piłkarzy do rundy wiosennej sezonu 2019-2020.

Zespół z Podlasia najpierw będzie ćwiczyć na terenie ośrodka treningowego przy Elewatorskiej, a następnie wyjedzie na zgrupowaniu w tureckim Belek.

Zimowa przerwa dwukrotnych wicemistrzów Polski potrwa do 8 stycznia. Tego i następnego dnia zespół będzie podzielony na dwie grupy, w których przejdzie testy medyczne. Pierwszy trening w komplecie zawodnicy odbędą 10 stycznia.

Podopieczni Ireneusza Mamrota zostaną przy Elewatorskiej do 17 stycznia, a następnego dnia wylecą do Turcji. Obóz w hotelu Sueno Deluxe potrwa do 31 stycznia.

Podczas pobytu w Belek białostoczanie rozegrają cztery gry kontrolne. Pierwszą z nich zaplanowano na 21 stycznia. Następne odbędą się kolejno 24, 27 oraz 30 stycznia. Po powrocie z Turcji, do wznowienia rozgrywek i meczu z Wisłą Kraków, dwukrotni wicemistrzowie Polski pozostaną w swoim ośrodku treningowym.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.