James Pallotta: AS Roma może z powodzeniem walczyć o Scudetto

Prezydent AS Romy, James Pallotta zapewnił wszystkich kibiców rzymskiego klubu, iż Giallorossi dysponują obecnie drużyną, która bez problemów może walczyć o końcowy triumf w Serie A.

Po siedmiu rozegranych spotkaniach ekipa ze Stadio Olimpico z dorobkiem czternastu punktów plasuje się na czwartym miejscu. Do liderującej Fiorentiny podopieczni Rudiego Garcii tracą na chwilę obecną cztery “oczka”.

– Trzy lata temu, gdy zostałem prezydentem AS Romy powiedziałem, iż mam przygotowany pięcioletni plan. Od tamtego czasu minęło tylko 2,5 roku – powiedział James Pallotta, cytowany przez “Football Italia”.

– Ten krótki czas wystarczył, abyśmy już dwa razy awansowali do piłkarskiej Ligi Mistrzów oraz zbudowali zespół, który jest wystarczająco silny, aby walczyć o Scudetto – kontynuował.

– W dalszym ciągu będziemy inwestować w młodzież zarówno w kraju, jak i za granicą, bowiem chcemy zbudować drużynę kalibru mistrzowskiego na przyszłość – dodał 57-letni Amerykanin.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…