Jamie Carragher: Gerrard zostając w Liverpoolu podjął dobrą decyzję

Ekspert “Sky Sport” Jamie Carragher przyznał, iż jego zdaniem Steven Gerrard odrzucając propozycję londyńskiej Chelsea podjął najlepszą z możliwych decyzji.

W efekcie były już reprezentant Anglii całą swoją dotychczasową karierę w Premier League spędził w barwach jednego zespołu. Z ekipy z czerwonej części Merseyside Steven Gerrard odchodzi po 17 latach.

Wraz z końcem obecnie trwających rozgrywek ligowych przeniesie się do Major League Soccer, gdzie będzie bronił barw Los Angeles Galaxy.

– On jest kibicem Liverpoolu. Tu się urodził i tu został wychowany – powiedział były obrońca The Reds. – Oczywiście, że gdyby przeniósł się do Chelsea to miałby więcej trofeów na swoim koncie. Trzeba jednak powiedzieć otwarcie, że dla chłopca wychowanego w Liverpoolu żaden triumf z The Blues nie smakowałby tak samo jak z ekipą z czerwonej części Merseyside – kontynuował.

– Myślę, że szacunek jaki zdobywa się poprzez grę dla jednego zespołu przez dłuższy czas jest czymś wyjątkowym. To była na pewno bardzo dobra decyzja. Podjął on wyśmienitą decyzję – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…