Jamie Carragher: Ings może być wzmocnieniem dla Liverpoolu

Były zawodnik Liverpoolu, a obecnie ekspert “Sky Sports”, Jamie Carragher przyznał, iż wierzy w umiejętności czysto piłkarskie Danny’ego Ingsa i ma nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku będzie on sporym wzmocnieniem dla The Reds.

Oficjalnie nowym piłkarzem ekipy z czerwonej części Merseyside były gracz Burnley FC został w poniedziałek.

Przenosiny wychowanka AFC Bournemouth są już na tak zaawansowanym poziomie, że na przeszkodzie finalizacji umowy mogą stanąć już tylko i wyłącznie testy medyczne, które niebawem reprezentant angielskiej młodzieżówki przejdzie w ośrodku treningowym w Melwood.

– W Burnley Ings spisywał się całkiem przyzwoicie – stwierdził Jamie Carragher, cytowany przez oficjalną stronę internetową Liverpoolu.

– Widać u niego było jak dobrze radzi sobie z piłką i jak pracuje. Kiedy staje przed świetną okazją na zdobycie gola, to najczęściej wpisuje się on na listę strzelców – kontynuował były środkowy obrońca, który ponad 700 razy przywdziewał koszulkę 18-krotnego mistrza Anglii.

– Jeżeli otrzyma swoją szansę od Brendana Rodgersa to będzie to dla niego okazja, aby wywalczyć sobie miejsce w wyjściowym składzie – dodał.

W zakończonym nie tak dawno sezonie Premier League 22-letni Anglik strzelił 11 bramek i zaliczył cztery asysty. Co ważniejsze opuścił tylko trzy spotkania ligowe z powodu kontuzji, tak więc można spodziewać się, iż będzie on bardzo dobrą alternatywą dla notorycznie borykającego się z urazami Daniela Sturridge.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…