Jamie Carragher: Wierzę, że Joe Gomez odwróci zły trend

Były zawodnik Liverpoolu, Jamie Carragher przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż ma on ogromną nadzieję, że najnowszy nabytek Liverpoolu, Joe Gomez zakończy negatywny trend młodych obrońców, którzy nie mogą przebić się do pierwszej drużyny.

Młody angielski obrońca jest czwartym transferem Brendana Rodgersa. Wcześniej ekipę z czerwonej części Merseyside wzmocnili James Milner z Manchesteru City, Danny Ings z Burnely FC oraz Adam Bogdan, który ostatnio bronił barw drugoligowego Boltonu Wanderers.

– Mając w szerokiej kadrze takiego piłkarza jak Joe Gomez, który może grać zarówno na środku jak i na prawej stronie bloku defensywnego, Liverpool będzie musiał bardzo poważnie zastanowić się nad przyszłością Andre Wisdoma – stwierdził Jamie Carragher, cytowany przez “Liverpool Echo”.

– Przez klub przewinęło się ostatnio wielu utalentowanych obrońców. Gabriel Paletta, Sebastian Coates, Danny Wilson, Daniel Ayala, Mikel San Jose, czy też ostatnio Tiago Ilori nie potrafili przekonać jednak do siebie trenera pierwszego zespołu – kontynuował.

– To wynika przede wszystkim z braku regularnej gry, choć nie zawsze. W kilku przypadkach o odsunięciu zawodnika decydowały braki jakościowe. Wierzę jednak, iż Joe Gomez odwróci zły trend młodych obrońców w Liverpoolu i będzie wzmocnieniem dla klubu – dodał.

Reklama

Najwygodniejsze aplikacje do płatności w kasynach internetowych https://tylkopilka.pl/najwygodniejsze-aplikacje-do-platnosci-w-kasynach-internetowych/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…