Jamie Carragher: Zakontraktowanie Balotellego było błędem

Były obrońca Liverpoolu, a obecnie ekspert “Sky Sports”, Jamie Carragher przyznał, iż z perspektywy czasu sprowadzenie Mario Balotellego przez The Reds było sporym i niepotrzebnym błędem.

25-letni włoski napastnik trafił do ekipy z czerwonej części Merseyside dwanaście miesięcy temu za szesnaście milionów funtów. Nie spełnił on jednak w ogóle pokładanych w nim nadziei i po zaledwie roku gry dla drużyny z Anfield wraca do AC Milan, w barwach którego będzie występował na zasadzie wypożyczenia.

– Sprowadzenie Balotellego to duży błąd ze strony klubu. Im szybciej opuści on Liverpool tym lepiej – powiedział były środkowy obrońca drużyny z miasta Beatlesów, cytowany przez “Sky Sports”.

– Szczerze mówiąc ja w dalszym ciągu nie mogę uwierzyć, że został on zakontraktowany – dodał Jamie Carragher, który dla Liverpoolu rozegrał ponad 700 oficjalnych spotkań we wszystkich możliwych rozgrywkach.

Mario Balotelli, który ma na swoim koncie ponad trzydzieści występów w seniorskiej reprezentacji Włoch, w sumie w pierwszym zespole osiemnastokrotnego mistrza Anglii rozegrał 28 meczów. Strzelił w nich cztery bramki.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…