Jan Urban: Pierwszy mecz zawsze jest pewną niewiadomą

Szkoleniowiec Lecha Poznań, Jan Urban przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż zdaje sobie bardzo dobrze sprawę z tego, iż pierwszy mecz po dłuższej przerwie w lidze zawsze jest pewnego rodzaju niewiadomą.

Kolejorz na ekstraklasowe boiska wróci już w najbliższą niedzielę. Wówczas zespół ze stolicy Wielkopolski zmierzy się na własnym stadionie z beniaminkiem Termalicą Bruk-Betem Nieciecza (godz. 15:30).

– Pierwszy mecz ligowy to inna historia niż przygotowania, dlatego mamy pewną niewiadomą. Warunki na boiskach są różne, zmieniają się składy w zespołach. Także u nas. Zobaczymy też jak wkomponują się w skład nowi zawodnicy. Pierwszy mecz zawsze jest pewną niewiadomą – stwierdził opiekun mistrzów Polski Jan Urban, cytowany przez “lechpoznan.pl”.

– Teoretycznie powinniśmy wygrać z Termaliką, ale znamy wszyscy polską ligę i wiemy, że z żadnym przeciwnikiem nie jest łatwo. Dla nas wszystkie mecze na wiosnę są bardzo ważne, żeby myśleć o jak najbardziej ambitnych celach – kontynuował.

– Chcielibyśmy grać inaczej i będziemy to robili. Zależy nam na tym, żeby grać kombinacyjne, technicznie i efektownie dla kibiców – dodał były trener warszawskiej Legii.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…