Janowski: Byłem z kadrą na dobre i złe

sports news

Maciej Janowski w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix deklaruje chęć powrotu do reprezentacji Polski.

Wrocławianin, Maksym Drabik oraz bracia Przemysław i Piotr Pawliccy zostali pominięci przy ustalaniu kadry „biało-czerwonych” na 2020 rok z powodu wysłania zwolnień lekarskich przed ostatnim meczem towarzyskim minionej jesieni.

– Zachorowałem tuż przed spotkaniem. Walczyłem z samym sobą, ale choroba wygrała. Chciałem jednak jechać w meczu – zapewnia Janowski.

– Nie odebrałem telefonu od trenera Marka Cieślaka, ale byłem gotów oddzwonić następnego dnia. Kiedy się obudziłem zobaczyłem wiele artykułów w mediach. Dowiedziałem się również, że nastąpią zmiany i wylecę z kadry narodowej – zaznaczył podopieczny Dariusza Śledzia.

– Żałuję tego, bo zawsze dawałem z siebie wszystko. Byłem z kadrą na dobre i złe. Głęboko wierzę, że to tylko drobne nieporozumienie, bo nie ma powodów, aby mieć coś przeciwko mnie – podkreślił żużlowiec Betard Sparty.

– Pojawiły się głosy, że byłem z braćmi Pawlickimi i Maksymem na Dominikanie. To kłamstwo. Wierzę, że będę miał jeszcze okazję reprezentować nasz kraj. Udowodnię, że należy mi się to miejsce w kadrze – dodał Janowski.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.