Javier Mascherano: Jestem w pełni skoncentrowany na występach w FC Barcelonie

Doświadczony środkowy obrońca FC Barcelony, Javier Mascherano przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż na chwilę obecną jest on w pełni zaangażowany w grę dla Dumy Katalonii i nie myśli o zmianie barw klubowych.

Ostatnio zarówno włoskie jak i hiszpańskie media usilnie łączyły 31-letniego zawodnika z przenosinami do turyńskiego Juventusu, gdzie miałby wypełnić lukę w środku pola po sprzedanym do Bayernu Monachium Arturo Vidalu.

Sam zainteresowany zaprzeczył jednak tym doniesieniom – Wiem, że jest kilka klubów, które chciałyby mnie pozyskać, ale w tej chwili jestem w pełni skoncentrowany na występach w FC Barcelonie – powiedział Javier Mascherano, cytowany przez hiszpański “Sport”.

– Zawsze w stu procentach angażowałem się w grę i tak będzie do ostatniego dnia, nic się nie zmieni – dodał reprezentant Argentyny, który w drużynie z Katalonii rozegrał ponad 200 oficjalnych meczów we wszystkich możliwych rozgrywkach.

W kampanii ligowej 2014/2015 był podstawowym elementem w układance szkoleniowca FC Barcelony, Luisa Enrique. W sumie wystąpił w 47 spotkań, w których zanotował dwie asysty.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…