Jędrzejewski wypożyczony do Polonii Bydgoszcz

sports news

Marcin Jędrzejewski został wypożyczony z Orła do Polonii Bydgoszcz – poinformował klub z Łodzi na swojej oficjalnej stronie.

Podopieczny Lecha Kędziory w tym sezonie nie wystartował w żadnym meczu ligowym. Na treningach przegrywał rywalizację z trójką innych seniorów i ostatecznie poprosił o szansę wypożyczenia do Bydgoszczy.

Oba kluby dość szybko doszły do porozumienia i zawodnik będzie miał okazję jeździć w Polonii, której jest wychowankiem. Popularny “Siopek” spędził tam kilka sezonów i na pewno może liczyć na wsparcie miejscowych kibiców.

Jędrzejewski w nowych barwach zadebiutuje prawdopodobnie już w niedzielę. Wówczas “Gryfy” zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu w Krakowie z Wandą.

(za orzel.lodz.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…