Jeison Murillo: Chcę zostać w Interze Mediolan

23-letni kolumbijski obrońca, Jeison Murillo przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż nie zamierza w najbliższym czasie zmieniać piłkarskiego otoczenia. Obecnie młody zawodnik broni barw Interu Mediolan.

W ostatnim czasie chęć zakontraktowania byłego gracza UD Las Palmas wyrażają szkoleniowcy takich zespołów jak Manchester United, Liverpool FC, czy też Chelsea. W gronie zainteresowanych wymienia się również hiszpańskie drużyny, ale jak na razie nie padają żadne konkretne nazwy.

– Chcę zostać w Interze Mediolan – powiedział niezwykle utalentowany stoper, cytowany przez „Rai Sport”. – Jestem graczem Nerazzurrich i w tej chwili nie myślę o przyszłości – kontynuował 16-krotny reprezentant Kolumbii.

– Gra w Serie A pomogła mi wskoczyć na wyższy poziom czysto piłkarski. Pierwsze kroki w tej lidze nie były jednak łatwe. Potrzebowałem czasu, aby dostosować się do taktycznego i fizycznego futbolu – dodał Jeison Murillo.

W bieżącym sezonie Kolumbijczyk rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach trzydzieści trzy spotkania, w tym trzydzieści dwa we włoskiej ekstraklasie. Strzelił w nich dwie bramki oraz zanotował jedną asystę.