Joao Mario: Czuję się ważny w Lokomotiwie

sports news

Joao Mario chwali sobie decyzję o przenosinach z Interu Mediolan do Lokomotiwu Moskwa.

Reprezentant Portugalii dołączył do “Parowozów” na zasadzie wypożyczenia z ekipy z Lombardii. Wcześniej w podobny sposób bronił barw West Ham United.

– Osiągnąłem taki punkt w karierze, w którym najważniejsza jest regularna gra – wyznał mistrz Europy w rozmowie z dziennikiem “Marca”.

– Lokomotiw mocno o mnie zabiegał i to było kluczowe. Chciałem grać właśnie w zespole, w którym czułem się ważnym zawodnikiem. Gra w Lidze Mistrzów także była istotna – podkreślił 26-letni pomocnik.

– Jestem szczęśliwy, że znalazłem bardzo dobrze zorganizowany zespół, którego skład jest oparty na doświadczonych piłkarzach. Wiele pomógł mi Eder, który jest teraz moim klubowym kolegą – dodał Joao Mario.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…