Joe Allen: Niedoświadczeni zawodnicy nie zawiedli


Doświadczony walijski środkowy pomocnik Liverpoolu, Joe Allen przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jest niezwykle zadowolony z postawy młodszych kolegów, którzy mogli zaprezentować swoje umiejętności w rewanżowym starciu z czwartoligowym Exeter City.

Ekipa z czerwonej części Merseyside, grając bardzo głębokimi rezerwami, pokonała w meczu powtórkowym grającego na niższym szczeblu rozgrywkowym rywala 3:0. Bramki dla The Reds zdobyli Joe Allen, Sheyi Ojo oraz Joao Carlos Teixeira.

– Nie mogliśmy chyba osiągnąć nic więcej. Szansę dostali młodzi zawodnicy, którzy nie mają większego doświadczenia w seniorskim futbolu, a i tak udało nam się awansować do kolejnej rundy FA Cup – powiedział reprezentant Walii, cytowany przez „liverpoolfc.com”.

– Wywalczyliśmy awans bez większego wysiłku. Nie da się ukryć, iż jest to zasługa wszystkich zawodników – kontynuował były gracz rodzimej Swansea City.

– Od teraz z niecierpliwością wyczekujemy na kolejne spotkania. Wciąż gramy we wszystkich możliwych na tę chwilę rozgrywkach. Bez wątpienia to jest to, czego chcą doświadczać na co dzień wszyscy piłkarze – dodał.