Sheyi Ojo: To było naprawdę niesamowite uczucie

Liverpool FC w środę wyeliminował z Pucharu Anglii czwartoligowe Exeter City. Tuż po spotkaniu swojego wielkiego zadowolenia nie ukrywał 18-letni angielski pomocnik The Reds, Sheyi Ojo.

Niezwykle utalentowany zawodnik podczas powtórkowej rywalizacji z niżej notowanym rywalem strzelił swoją premierową bramkę na Anfield. Wychowanek ekipy z czerwonej części Merseyside na listę strzelców wpisał się w 74. minucie.

– To było naprawdę niesamowite uczucie! W tej chwili ciężko jest mi opisać w stu procentach to co czuję – powiedział Sheyi Ojo, cytowany przez oficjalną stronę internetową osiemnastokrotnego mistrza Anglii.

– Jestem niezmiernie szczęśliwy, że miałem realny wpływ na boiskowe wydarzenia i ostateczny wynik spotkania. Cieszę się, że pomogłem Liverpoolowi awansować do kolejnej rundy The Emirates FA Cup – kontynuował.

– Nie da się ukryć, iż bramka zdobyta na Anfield wpisuje się w moją karierę jako coś naprawdę wyjątkowego. Nie zmienia to jednak faktu, iż nadal zamierzam ciężko pracować na treningach – dodał urodzony w Hemel Hempstead piłkarz.