Joergensen przedłużył kontrakt z King’s Lynn Stars

sports news

Thomas Joergensen przedłużył kontrakt z King’s Lynn Stars – poinformował klub z SGB Premiership na swojej oficjalnej stronie.

27-letni Duńczyk jest już szóstym zawodnikiem, zakontraktowanym przez włodarzy z Adrian Flux Arena na kolejny sezon.

Wcześniej umowy parafowali również jego rodacy Michael Palm Toft i Kasper Andersen, Australijczyk Ty Proctor i Brytyjczycy Lewis Kerr i Robert Lambert.

21-letni brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Europy w 2018 roku wywalczył z „Gwiazdami” wicemistrzostwo Anglii. Zespół z hrabstwa Norfolk w finałowym dwumeczu musiał uznać wyższość Poole Pirates.

Włodarze z Adrian Flux Arena potrzebują jeszcze tylko jednego zawodnika do uzupełnienia kadry na sezon 2019.

(za kingslynn-speedway.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.