Jordan Henderson: Wszyscy jesteśmy sfrustrowani ostatecznym wynikiem

25-letni kapitan Liverpoolu, Jordan Henderson w swoim ostatnim wywiadzie nie ukrywał sporego niezadowolenia z ostatecznego rezultatu osiągniętego w starciu z Manchesterem United w ramach 22. kolejki Barclays Premier League.

Ekipa z czerwonej części Merseyside, prowadzona przez Juergena Kloppa, okazję do rehabilitacji będzie miała już w najbliższą środę. Wówczas The Reds zmierzą się na własnym stadionie z Exeter City w ramach 1/32 finału Pucharu Anglii.

– Musimy wszyscy razem walczyć do samego końca o każdy możliwy do zdobycia punkt. Dopiero po sezonie będziemy mogli zweryfikować, co w ostatecznym rozrachunku osiągnęliśmy – powiedział były zawodnik Sunderlandu, cytowany przez „liverpoolfc.com”.

– Na chwilę obecną walczymy o trzy trofea. Przed nami rywalizacja w Lidze Europy, Pucharze Anglii, czy też Pucharze Ligi Angielskiej. Z całą pewnością zostawimy na boisku wiele zdrowia, aby odprawiać z kwitkiem kolejnych rywali – kontynuował.

– Ciężko jest teraz o szczegółowe analizy, bowiem po starciu z Manchesterem United nie czujemy się najlepiej. Wszyscy jesteśmy sfrustrowani ostatecznym wynikiem. Włożyliśmy w ten mecz wiele siły, ale niestety to nie wystarczyło – dodał.