Jorginho: Jestem szczęśliwy w Londynie

sports news

Pomocnik Chelsea – Jorginho przyznał, że czuję się szczęśliwy w Londynie.

Piłkarz przyznał, że w ostatnim czasie znacząco poprawił swoją znajomość języka angielskiego, co ułatwia mu aklimatyzację w ekipie The Blues.

– Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. W zeszłym roku porozumiewałem się tylko po włosku, a teraz z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej w tym aspekcie – mówi.

– Nie oznacza to jednak, że nie tęsknie za Włochami. Mimo tego nie myślę o odejściu z Chelsea, jest mi tutaj dobrze – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.