Jorginho: Może jest w tej reprezentacji Włoch trochę Brazylii

sports news

Reprezentacja Włoch rozgromiła Armenię aż 9:1 w swoim ostatnim meczu eliminacji Euro 2020. Jorginho, pomocnik “Azzurrich”, powiedział, że jego drużyna może osiągnąć wielkie rzeczy.

Jorginho urodził się w Brazylii. W wieku 15 lat przeniósł się do Włoch i obecnie jest kluczowym zawodnikiem w drużynie prowadzonej przez Roberto Manciniego. – Może jest w tej reprezentacji Włoch trochę Brazylii – powiedział Jorginho w rozmowie z “Rai Sport”.

– Mamy ofensywne nastawienie do gry. Nie musieliśmy atakować, ale mając szacunek do naszych rywali, chcieliśmy cieszyć się grą i dać radość kibicom, którzy przyszli na stadion – dodał.

Włosi z kompletem 10 zwycięstw zakończyli eliminacje do mistrzostw Europy 2020. Teraz spekuluje się, że mogą osiągnąć bardzo dobry wynik w przyszłorocznych finałach.

– Przygotowujemy się na najtrudniejsze testy przeciwko wielkim reprezentacjom. Pracujemy nad tym, aby poprawić nasze słabe strony. Opieramy się na naszych atutach. Uważam, że razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy – podkreślił.

– Ważne, jest, abyśmy zbierali doświadczenie, bo mamy młody skład i musimy się uczyć. To można natomiast robić, grając na najwyższym poziomie – stwierdził zawodnik Chelsea FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…