Jose Gaya może po sezonie przenieść się do Chelsea FC

sports news

Chelsea FC po zakończeniu zakazu transferowego, zamierza mocno zainwestować w nowych graczy. Jednym z kandydatów do gry w „The Blues” jest Jose Gaya – poinformował portal „Talk Sport”.

Londyńczycy na zakupy będą mogli ruszyć po zakończeniu obecnego sezonu. W letnim oknie transferowym zamierzają wzmocnić kadrę.

Do Chelsea może trafić Jose Gaya, który jest podstawowym obrońcą Valencii CF. Boczny defensor ma ważną umowę z „Nietoperzami” do 2023 roku. Jest wyceniany na 50 milionów euro.

24-latek jest wychowankiem Valencii CF. W tym sezonie zagrał w dwóch ligowych meczach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama