Jose Mourinho latem chce wrócić do pracy

sports news

Jose Mourinho jest bezrobotny, od kiedy został zwolniony z Manchesteru United. Portugalski szkoleniowiec zapowiedział, że latem chce wrócić do pracy na ławce.

– Mam wiele cech i jedną z nich jest szacunek do innych klubów i ich działaczy. Nigdy nie mówiłem tego, że jakiś klub mnie chce i się ze mną skontaktował – powiedział Mourinho ze stacją radiową „RMC”.

– Kiedy odszedłem z Manchesteru United w grudniu, od razu podjąłem decyzję, że chcę wrócić do pracy od lata – podkreślił.

– Mam nadzieję, że będę pracował od lipca w projekcie, który bardzo mi się spodoba – stwierdził. Spekuluje się, że 56-latek może wrócić do włoskiej Serie A. W przeszłości sięgnął z Interem Mediolan po potrójną koronę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.