Josip Barisić: W meczu z Górnikiem damy z siebie wszystko

Już w najbliższy wtorek Piast Gliwice zmierzy się na wyjeździe z zajmującym ostatnie miejsce w tabeli Górnikiem Zabrze. Jak przyznał tuż przed tym spotkaniem napastnik Piastunek, Josip Barisić w starciu z podopiecznymi Leszka Ojrzyńskiego zrobią wszystko, aby tylko zgarnąć komplet “oczek”.

– Dla nas spotkanie z Górnikiem Zabrze to kolejny mecz, w którym będziemy chcieli wygrać. Będzie ciężko, bo zabrzanie bardzo potrzebują punktów. Mam nadzieje, że nasza organizacja gry w Zabrzu będzie podobna do tej ze spotkania z Ruchem i to pozwoli odnieść nam sukces – powiedział Josip Barisić, cytowany przez “piast-gliwice.eu”.

– Znam doskonale sytuację na Górnym Śląsku i relacje pomiędzy kibicami Piasta i Górnika. Jesteśmy zmotywowani na ten mecz i damy z siebie wszystko. Szkoda, że nie ma tam sektora gości, gdyż zabraknie naszych kibiców. Trochę nie za bardzo to rozumiem, ale ok – kontynuował.

– Doskonale wiemy, jak ważne jest to spotkanie dla kibiców Piasta. Zdajemy sobie sprawę, że możemy być nieprzyjemnie przywitani przez fanów Górnika, ale muszę przyznać, że mnie to tylko bardziej motywuje – zaznaczył.

– W czasie meczu wszyscy koncentrujemy na tym, co dzieje się na boisku. Nieprzychylne trybuny nas nie interesują. Mam nadzieję, że to my na koniec wzniesiemy ręce w geście triumfu, a nie piłkarze i kibice z Zabrza – dodał.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…