Juergen Klopp: Jamie Vardy zrobił różnicę

Szkoleniowiec Liverpoolu, Juergen Klopp przyznał na konferencji prasowej po przegranym meczu z Leicester City (0:2), iż jego zdaniem o ostatecznym zwycięstwie Lisów zadecydowała przede wszystkim ponad przeciętna forma Jamiego Vardy’ego.

Reprezentant Anglii, który zapewne pojedzie na tegoroczne mistrzostwa Europy do Francji, strzelił obie bramki dla lidera Barclays Premier League. Szczególnej urody było pierwsze trafienie. Wówczas 29-latek popisał się fantastycznym strzałem z dystansu.

– Zdecydowanie, Jamie Vardy zrobił na boisku sporą różnicę. Nie zmienia to jednak faktu, że nasz ściśle zaplanowany plan na to spotkanie był dobry – powiedział Juergen Klopp, cytowany przez “Liverpool Echo”.

– Mieliśmy sporo czasu, aby grać swój futbol. Niestety w decydujących momentach podejmowaliśmy złe decyzje. Z każdą upływającą minutą prezentowaliśmy się coraz gorzej – kontynuował były opiekun niemieckiej Borussii Dortmund.

– Powinniśmy zrobić kilka rzeczy w tym meczu lepiej, mielibyśmy wówczas większe szanse na zwycięstwo. Muszę pogodzić się z tym, że przegraliśmy – dodał niezwykle utalentowany szkoleniowiec.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…