Julian Araujo nowym obrońcą LA Galaxy

sports news

Julian Araujo został nowym zawodnikiem Los Angeles Galaxy – poinformowali pięciokrotni mistrzowie Major League Soccer na swojej oficjalnej stronie.

17-letni obrońca na swoim koncie ma już dziesięć występów w trzech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Stanów Zjednoczonych.

Wychowanek Santa Barbara Soccer Club piłkarskie umiejętności szlifował również w Barca Residency Academy.

Los Angeles Galaxy zajęli siódme miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej w sezonie regularnym w 2018 roku i nie zdołali zakwalifikować się do fazy play off.

Pięciokrotni mistrzowie Major League Soccer nowy sezon rozpoczęli zwycięską konfrontacją przed własną publicznością z Chicago Fire 2:1.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.